Nabídka masáží

Klasická a sportovní masáž

Účinky těchto dvou jmenovaných masáží, klasické a sportovní masáže, se projevují především na kůži, podkoží, svalech, šlachách, kloubních pouzdrech, v krevním řečišti a v lymfatickém systému. Druh a hloubka reakce závisí na volbě jednotlivých hmatů, síly a směru jejich působení. Následně se účinek může projevovat na zlepšení průtoku krve a lepší činnosti srdce. Reflexně se také může projevit zlepšením činnosti některých orgánů (např. ledvin, což bývá velmi často spojeno s odstraněním bolesti v bederní krajině). Dochází k rozrušení různých spazmů a srůstů. Velmi často a zbytečně jsou tyto problémy léčeny obstřiky a pomocí různých medikamentů po dobu mnohdy několika let bez většího efektu na prvotní příčinu bolesti.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je terapie, základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.
V žádném případě tato masáž nebolí! Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž. Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními terapiemi.

Tato masáž zahrnuje masáž rukou, nohou zepředu, nohou zezadu, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.


Manuální lymfodrenáž nohou

Jemná manuální masáž prováděná speciálními hmaty v přesně stanovené posloupnosti lehkým přítlakem. Je při ní rozpohybován tok lymfy (mízy) a celého lymfatického systému v těle. Lymfatické masáže dopomáhají odstranit odpadní, toxické látky a odstranit otoky (lymfedémy). Tím dochází k odlehčení, uvolnění a regeneraci celého imunitního systému.  Nejsou používány oleje či emulze.  

Účinky ruční lymfodrenáže

 • zmenšení otoku končetin
 • odstranění otoků v obličeji a kolem očí
 • zmírnění bolesti
 • léčba lymfedémů
 • podpora metabolismu
 • redukce celulitidy a objemu partií hýždí a stehen
 • prevence vzniku křečových žil
 • celková detoxikace a revitalizace organismu
 • zlepšení imunity organismu
 • zpomalení projevů stárnutí kůže
 • prevence proti vráskám
 • zmírnění akné
 • zmírnění migrenózních stavů a bolesti hlavy
 • relaxace


Rituál pěti elementů

Jedná se o masážní rituál inspirovaný Indií. Je to rituální nádherná masáž, která trvá 90 minut a postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle indické filozofie- Země, voda, vzduch, oheň a akáša (éter, prostor). Tento rituál má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho vrstvách a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Silný účinek tohoto rituálu se projeví také v pozitivním naladění psychiky a přetrvávajícím pocitu lehkosti. Masíruje se celé tělo, záda a šíje, nohy, ruce a hlava. Element země symbolizuje silná, přesto příjemně harmonizující masáž přes ručník či pokrývku těla. Element vody symbolizuje masáž olejová, s použitím kvalitního kokosového oleje. Tahy této masáže jsou podobné vlnám na moři. Element vzduchu symbolizuje jemná masáž vlasové části hlavy. Element ohně symbolizuje masáž horkými lávovými kameny. Element akáša symbolizuje klidová závěrečná fáze s působením energie prány.  Tato masáž patří mezi opravdu vyjímečné techniky a její účinky jsou obrovské. 


Baňkování

 • Baňkování pomáha odstranit bolest páteře a pohybového aparátu a ovlivňuje také správnou funkci vnitřních orgánů.
 • Terapie pomocí baňkování je jedinečná tím, že jako málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva.
 • Baňkování dosahuje také skvělých účinků při léčbě různých otoků.
 • Baňky používám silikónové.


Kinesiotaping

Tejpování je metoda, která využívá autoreparační procesy těla. Kineziotejpy jsou bavlněné nebo syntetické pásky podobné kůži, které nalepením zvětšují prostor mezi svalem a kůží a umožňují rychlejší hojení, pomáhají od bolesti, zpevňují svaly a klouby. Doporučuji je zejména pro akutní i chronickou bolest svalů, kloubů, modřiny, tenisový a golfový loket, karpální tunely, vbočený palec, otoky - lymfatické ošetření, dále také menstruační bolesti, zažívací potíže, a mnoho dalšího. Jsou vhodné i pro děti, starší osoby i těhotné ženy. Výhodou je, že nemají vedlejší účinky. 

Anticelulitidní masáž

Tato speciální anticelulitidová masáž rozrušuje tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulováním podkožní struktury zlepšuje podkožní metabolismus a odtok nežádoucích látek. Dochází tak k viditelnému vyhlazování kůže postižené partie. Procedura spočívá v hloubkovém intenzivním promasírování problémových částí těla. Po masáži se provede zeštíhlující skořicový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek.

Pro viditelné výsledky je doporučováno podstoupit tuto proceduru 10krát v krátkém intervalu, nejméně však 5krát. Pro dokonalé a dlouhodobé výsledky je ovšem nezbytná i změna stravovacích návyků a dodržování dalších kroků v prevenci proti celulitidě.